Karkasinių namų statyba

Statome karkasinius namus nuo pamatų iki apdailos, taip pat atliekame rekonstrukcijos darbus, statome priestatus, antstatus, mansardas.

Karkasiniai namai Kaune

Baltasis Aisbergas – Jūsų patikimas partneris karkasinių namų statyboje Kaune. Mūsų kompanija siūlo pilnas statybos paslaugas: pradedant nuo pamatų įrengimo iki pilnos apdailos darbų atlikimo. Mes specializuojamės ne tik naujų karkasinių namų statyboje, bet ir esamų pastatų rekonstrukcijoje, taip pat sėkmingai įgyvendiname įvairių priestatų, antstatų bei mansardų projektus.

Su mūsų profesionalia komanda galite būti tikri, kad kiekvienas projektas bus įgyvendintas pagal aukščiausius standartus. Mes dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis ir laikomės visų statybos normų ir reglamentų, užtikrindami ilgaamžiškumą ir patikimumą. Baltasis Aisbergas ne tik pastatys Jūsų svajonių namą, bet ir pasirūpins, kad statybos procesas būtų sklandus ir be jokių rūpesčių.

karkasiniu namu statyba

Rinkitės mus, kai reikia patikimo statybos partnerio, kuris supranta Jūsų poreikius ir gali paversti Jūsų svajones realybe. Susisiekite su mumis jau šiandien, kad aptartume Jūsų būsimo namo projektą ir pasiūlytume geriausius sprendimus, pritaikytus būtent Jūsų lūkesčiams!

Kas yra karkasinių namų statyba?

Karkasinių namų statyba – tai statybos metodas, kurio metu namo pagrindą sudaro medinis arba metalinis karkasas. Šis metodas leidžia greitai ir efektyviai pastatyti namus, nes iš anksto pagaminti karkaso elementai yra montuojami tiesiai statybos aikštelėje. Karkasinių namų statyba pasižymi aukštu energijos efektyvumu, lanksčiomis planavimo galimybėmis ir mažesnėmis statybos išlaidomis, palyginti su tradiciniais mūriniais statiniais.