Paslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos

Karkasinių namų statyba

Statome karkasinius namus nuo pamatų iki apdailos, taip pat atliekame rekonstrukcijos darbus, statome priestatus, antstatus, mansardas.

Stogų dengimas gyvenamiesiems namams ir pramoniniams pastatams

Darome šlaitinių stogų konstrukcijas, dengiame stogus įvairiomis dangomis: šiferiu, visų profilių skardinėmis dangomis, čerpėmis, bituminėmis čerpelėmis; renovuojame ir rekonstruojame senus stogus, apšiltiname; atliekame skardinimo darbus, įrengiame stoglangius.

Ventiliuojami fasadai

Šiltiname fasadus pramoniniams objektams ir gyvenamiesiems namams, atliekame jų apdailą įvairiomis dangomis: medžio, plastiko arba fibrocementinėmis lentelėmis, įvairų profilių skardos dangomis, skalūnu, įvairiomis apdailos plokštėmis.

Skardos gaminiai

Gaminame stačiakampes lietaus nuvedimo sistemas, atliekame skardos lankstymo darbus; gaminame skardos lankstinius stogų ir fasadų skardinimui iš 0,5 mm storio skardos įvairių padengimų ir atspalvių; galime pagaminti detales iki 3m ilgio iš savo arba užsakovo skardos.

Skardinės tvoros

Gaminame modernias ir šiuolaikiškas skardinių tvorų tvoralentes. Galite pasirinkti iš įvairaus dizaino horizontalių arba vertikalių profilių. Pagrindinis privalumas yra ilgaamžiškumas, platus spalvų ir skardos padengimų pasirinkimas, išskirtinė išvaizda. Taip pat šiuos tvoralenčių profilius galima pritaikyti stoginių, pavėsinių, pagalbinių patalpų sienų apdailai ar apsaugai nuo saulės šviesos.